Зразок скасування заповіту

СКАСУВАННЯ ЗАПОВІТУ

Місто Київ, дванадцятого січня дві тисячі двадцять четвертого року

Я, Іванова Парасковія Михайлівна, (податковий номер: 1212121212), яка народилася 01.01.1943 р. в с. Київське Канівського району Київської області та проживаю в буд. 1, що на вул. Київська в м. Києві, діючи відповідно до ч. 3 ст. 214, ч. 7 ст. 1254 ЦК України, скасовую Заповіт, складений мною та посвідчений приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу.

Я, Іванова Парасковія Михайлівна, стверджую, що дію вільно, цілеспрямовано, свідомо і добровільно, розумно та на власний розсуд, без будь-якого примусу, як фізичного, так і психічного, не порушуючи прав третіх осіб, ба­жаючи реального настання правових наслідків, перебуваючи при здоровому розумі та ясній пам’яті, усвідомлюючи значення своїх дій та керуючи ними, не помиляючись щодо обставин, викладених у цьому правочині, за відсутності будь-яких заперечень щодо кожної з умов цього правочину, розумію значення правочину, умови та його правові наслідки та стверджую, що він не є фіктивним та удаваним.

На вимогу ст. 1248 ЦК України цей правочин посвідчено в присутності свідків:

Петрової Лідії Павлівни (паспорт: серія КК 55555, виданий Київським РВ УМВС України в м. Києві 02 січня 2001 року; податковий номер: 2020202020) 15 вересня 1956 року народження, мешкає за адресою: м. Київ, вул. Саксаганського, буд. 123, кв. 5 та

Сідорової Любові Василівни (паспорт: серія КК 444444, виданий Київським РВ УМВС України в м. Києві 24 грудня 2001 року; податковий номер: 2323232323) 31 травня 1963 року народження, мешкає за адресою: м. Київ, вул. Саксаганського, буд. 123, кв. 2, які особисто не зацікавлені в складанні правочину, є дієздатними у повному обсязі і такими, що володіють українською мовою і в повній мірі усвідомлюють суть того, що відбувається.

Свідкам Петровой Л. П. та Сідоровой Л. В. нотаріусом роз’яснено, що відповідно до вимог ст. 1255 Цивільно­го кодексу України, вони не мають права до відкриття спадщини розголошувати відомості щодо факту складання заповіту, його змісту, скасування або зміни заповіту.

Цей правочин складено у двох примірниках, кожен з яких власноручно підписаний Івановою Парасковією Ми­хайлівною та свідками, які зачитали правочин вголос. Один примірник правочину зберігається у справах нотаріуса Київського міського нотаріального округу, а інший, викладений на спеціальному бланку нотаріальних документів (ООО № 111111), видається Івановій Парасковії Михайлівні.

Підпис:__________________________________________________________________________

Іванова Парасковія Михайлівна

Підписи свідків:

Підпис___________________________________________________________________________

Петрова Лідія Павлівна

Підпис___________________________________________________________________________

Сідорова Любов Василівна

Посвідчувальний напис нотаріуса

Заповіт © 2024 zapovit.org.ua

Оформлення Заповіту
Нотаріус зі Спадщини
UK